تبلیغات
هر هفته - خبرهای داغ

خبرهای داغ

شنبه 13 فروردین 1390 09:53 ب.ظ

نویسنده : فرشید افشار

دیروز بعد از مطالعه ی "هشتمین" کامنت نسل جدید جیره خواران اینترنتی و شبکه گسترده تخریب نظام دیگر جایی برای سکوت و گذشت ندیدم و تصمیم به افشاسازی گرفتم. افشاگری كسانی كه كامنت هایشان برای بسیاری از شما آشناست!

مدتی است چندی از کامنت گذاران گروهی که اغلب با نام های کاربری مختلف از azadeh و hadis گرفته تا mojtaba hojatoleslami و morteza mosavi اقدام به نشر و پخش مجموعه ای از نظرهای قابل تفكر! نموده اند. این باند سودجو كه بی شك متصف به ضد انقلاب اند، با زیركی هرچه تمام تر روش كاری محكم و عامه پسندانه ای برگزیده اند:

ابتدا با بیان برخی درد دل ها، مثلا با عباراتی نظیر "مملکت ما بهترین خاک را دارد. هر چیز تو این خاک بکاری رشد میکند." عواطف صاحب وبلاگ را به خود جلب می كنند. سپس بطور غافلگیركننده ای با آوردن الفاظی چون "اما حیف ..." یا " متاسفانه" جملات دلخواه شان را به مخاطب قالب می كنند! بعنوان مثال بعد از تمجید از خاك وطن و آماده كردن دل ها! می نگارند: " متاسفانه بخاطر پروژه های مخفیانه اتمی کشورهای مختلف که حتی قبلا دوستمان بودند برایمان تحریم های اقتصادی گذاشته اند. برای همین و بخاطر برداشتن یارانه ها، قیمت برنج، شکر،گندم، ذرت و غیره که همه را وارد میکنیم بالا رفته است."

و حالا كه بهترین زمان برای سیطره فكری شان بر اذهان ماست، كم نمی گذارند و با درهم آمیزی جملاتی دلسوزانه حرف های شخصی شان را در لباس عقیده ی حق به سادگی هرچه تمام تر ادامه می دهند: "مملکتی با بهترین خاک برای کشاورزی حتی این غلات را هم دیگر نمیتواند تولید کند. خاک مملکت عزیزمون همه اینها را میتواند به ما بدهد." و در پایان كه شاید حق را به آن ها دادیم تیر خلاص شان را به جمهوری اسلامی ایران شلیك می كنند: "آخه ملت، انسان غذا میخواهد. ما که نمیتوانیم استغفرلله صفحه های قرآن را یا ریش های آقایان آیت الله ها را بخوریم."!

اسلوب كامنت ها بسیار دقیق چیده شده و هر كامنتی با این نوع موضوعات قطعا بر همین خط حركت می كند. از نكات جالب اینكه هیچ تعریف و تمجیدی از وب شما نمی كنند (مانند برخی كامنت های متداول امروزی!). از خود نام وبسایت یا سایت نمی گذارند و تنها هویت شان ایمیلی است كه در صحت آن شك و تردید است. همه چیز مطابق با تفكر شبكه های ماهواره ای است!

این كامنت ها را جدی بگیرید و برایشان در صفحه نظرات وب خود پاسخ بگذارید. این ها بازماندگان نظام سلطنتی و شاهنشاهی اند كه امروز هیچ منبعی برای چپاول هایشان ندارند. این ها تشنگان به خون فرزندان انقلاب اسلامی ایران اند و به چیزی جز اهداف شوم شان نمی اندیشند.

+ نوشته شده توسط عاشق ایران در چهارشنبه دهم فروردین 1390 و ساعت 13:48 | 2دلنوشته

درحالیکه اخراجی ها۳ فاتح بی رقیب گیشه های نوروزی بوده است عده ای با سوء استفاده از نام و آوازه شان در قالب نقد، بیشترین هجوم ها را روانه ی این فیلم کرده اند و با در رقابت گذاشتن این فیلم و قیاس با دیگر فیلم های در حال اکران نوروزی اهداف خاصی را دنبال می کنند که شما را به اصل مطلب ارجاع می دهم: 

     حمله به اخراجی ها3

+ نوشته شده توسط عاشق ایران در یکشنبه هفتم فروردین 1390 و ساعت 12:38 | 18دلنوشته

جای هزاران هزار تعجب است.. چقدر ساده اند عده ای زودباور متوهم! كمال قدردانی را از برادران اخوی جنبش سبزی داریم كه در توهمی دیگر مدعی سرمنشا بودن موج جهانی و عظیم بیداری كشورهای اسلامی اند! راستی سبزی ها! دقیقا چه زمانی قرار است این مستی مشروبات فكری شما بپرد؟؟

با هرچیزی شوخی؟؟ برای خودتان نگرانیم ... چرا خودتان را نفهم معرفی می كنید؟ چرا زیر بار توجیه قد خم كرده اید و حاضر نیستید برای گندكاری های گذشته تان كه بزنیم به تخته تمامی هم ندارد پایانی برگزینید؟ مقایسه ی آن چه شما بر سر ملت آوردید و آن گل هایی كه آنان كاشته اند حقیقتا اهانت به این مسلمانان جان بر كف نیست؟ آن چه شما در شكستن عاشورا و هتك حرمت انجام دادید قابل قیاس است با جهادی كه در بحرین برای زنده كردن عاشورا صورت می گیرد؟؟ ساده لوحی تا كجا؟؟

مدعیان و جیره خواران استكبار! با این ادعایتان در حیرت نیستید كه چرا جوانان شیعه و غیور بحرینی در نامه ای با حال و هوای یك درد دل از استادشان مقام معظم رهبری تقدیر و از ایشان تقاضای دعای ویژه می نمایند؟ نه موسوی و نه خاتمی و نه و نه و ... . یادتان باشد كه این بیداری با شكستن شیشه و به آتش كشیدن سطل های زباله هم سو نیست! این بیداری با شعار زنده باد شیعه و زنده باد اسلام و عكس های امام موسی صدر قرین است نه با شعارهای ابداعی ناسیونالیستی و پاره كردن عكس رهبر! این بیداری را ان شاءالله تعالی امام زمان علیه السلام یاری خواهند نمود نه BBC و بدانید و بدانیم كه انقلابی كه بوی امام زمان علیه السلام بگیرد و مزین به نام امیرالمومنین علیه السلام باشد به این زودی ها خاموشی نمی گیرد و بخوبی می داند كه سعی دشمن در شیعه سنی كردن اعتراضات بهانه ای تكراری است برای خاموشی آتش اسلامی آن ها ...

تصاویری از كشتار شیعیان بحرین

(بنابر تقاضای دوستان تصویر دلخراش از صفحه اصلی حذف گردید)

+ نوشته شده توسط عاشق ایران در دوشنبه یکم فروردین 1390 و ساعت 21:21 | 7دلنوشته

در این ایام زیبای تحویل سال نو در هفت سین مهرمان برای شیعیان مظلوم بحرین نیز دعا كنیم ... برای جوانان شیعه ای كه به همین راحتی پرپر می شوند .. برای زنان و فرزندان بحرینی .. برای ملت بحرین .. با دل های خدایی تان ...

لحظه اصابت تیر به سینه جوان شیعی

+ نوشته شده توسط عاشق ایران در شنبه بیست و هشتم اسفند 1389 و ساعت 2:49 | یک دلنوشته

بهترین راه مقابله با این سنت مزخرف و پوچ چیست؟ آیا روزی خواهد رسید که عده ای نادان پی ببرند جهالت نیز انتهایی دارد: "زردی من از تو ، سرخی تو از من" ؟!!! آیا سال ها جنایت و نافهمی و خون ریختن ها نشان ایرانی بودن ماست؟ لطفا دهان های مبارک بسته باشد: "ما ایرانی اصیلیم .. آریایی ایم" خاک بر سر نژادی که این چنین تباهی ها از مفاخرش باشد ...

این، تصاویر جهالت ها و جهالت پسندی ها و جهالت پروری های برخی فرهنگ دوستان اصیل ایرانی است!!!! ترویج دهید مانعی نیست فقط حق ندارید اظهار نظر فرهنگی کنید. شما بمانید و همین بازی های در سطح خودتان!!

اینجا 

+ نوشته شده توسط عاشق ایران در دوشنبه بیست و سوم اسفند 1389 و ساعت 14:4 | 3دلنوشته

باید الفاظ را درو کرد و در محاصره آن ها به دنبال بی همتاترین ها بود تا شاید بتوان قلمی بدست گرقت تا شایستگی نوشتن از ایشان را داشته باشد. باید دهانی به مدح و ستایش ایشان باز شود که در اقیانوس معرفت ایشان غرق شده باشد. باید چشمانی یافت که توان توصیف آسمان بی کران معالم و مصایب ایشان را داشته باشد. باید کسی از ایشان بگوید که در شأن این بزرگوار باشد.

بی شک اگر نگوییم تنهاترین، باید بگوییم سرترین یار انقلابی مانده ای اند که در صدر ولایت پذیرترین مدافعان جمهوری اسلامی و فرمان ولی امر مسلمین قرار دارند. شخصیت دوم نظام که اگر درخت تواضع و فروتنی شان تا بدین جا افتاده نگشته بود تاکنون باید سمت هایی عظیم و حرکاتی فرامهم در مملکت به دست ایشان تعیین می شد.

مرضیه دباغ مجاهد دیرین و یار باوفای انقلاب که در عملیات های سنگین در کنار آیت الله مهدوی پابه پا همراه بوده است در آخرین دیداری که ماه گذشته توفیق نشستن پای درسش را داشتیم از ایشان تعبیر به شاگرد حقیقی حضرت امام (ره) نمود که هیچ موقع مبارزان انقلاب را تنها نگذاشت. وی ادامه داد: ایشان حتی زمانی که در زندان بود از حمایت و پشتیبانی خانواده‌های زندانی دست برنداشت و بعد از انقلاب نیز این شخصیت خود را حفظ کرد.

انتصاب شایسته و هشیارانه ی حضرت آیت الله مهدوی کنی حفظه الله به سمت ریاست خبرگان بر محبان رهبرمان امام خامنه ای حفظه الله تعالی مبارک باد. شاید امروز حضرت آقا بتوانند راحت تر از دیروز نفسی بکشند و در سایه سار رحمت و فضل امام عصر عجل الله تعالی فرجه روزهای روشن تر و پربارتر برای جمهوری اسلامی ایران ترسیم نمایند.

به امید ایجاد تغییرات در ریاست مجمع تشخیص مصلحت ...

+ نوشته شده توسط عاشق ایران در دوشنبه شانزدهم اسفند 1389 و ساعت 13:47 | 4دلنوشته

گفتند مقام معظم رهبری حفظه الله فرمودند: "شما ظاهرا در این سمت ملول گشته اید" و ایشان هم پاسخ داده است : "امام مرا در این پست نهاده و امام هم باید مرا از این پست خلع نماید"! اما نگفتند چه درجه ای از جعل یا صحت را داراست یا خود ایشان چه تواضع ها که در برابر ولی مسلمین کرده است ...

گفتند چون برای فرزند آیت الله ناطق نوری وثیقه قرار داده و در مواقع حیاتی اعلام انزجار از مخالفان و سبزی ها نکرده است قطعا از مسیر انقلاب منحرف گشته و حتی لعنش جایز است(کاری که هم اکنون در مشهد کرده اند)! اما نگفتند در چه بسیار مواردی در دوراهی این ها و انقلاب، خط امام و یاران حقیقی ایشان را بر همه چیز ترجیح داده است ...

گفتند از اموال حریم قدس رضوی علیه السلام و بالاخص اسکناس های ملت که داخل ضریح می اندازند، برای گشایش مبلمان ها و کارخانه جات و دیگر اماکن به نام آستان قدس سود جسته است! اما نگفتند که از سود همین کارخانه ها و مراکز مالی دارالحجه را ساخته است ...رواق تازه تاسیس دارالحجه

...

گفتند آنچه نبود و نباید و نگفتند آنچه بود و باید .... تا امروز بشنویم که ایشان در جهت گیری بموقع و روشن خود خطاب به دشمنان داخلی گفته اند: "... برخی می‌خواهند هم حق را داشته باشند هم باطل را ... اگر طلحه و زبیر نبودند، معاویه جرأت نفس‌کشیدن در مقابل امیرالمؤمنین(ع) را هم نداشت ..." مشروح صحبت ایشان را اینجا بخوانید.

براستی چگونه به خودمان اجازه می دهیم درباره دیگران اینچنین ساده انگارانه و بعضا هدفمندانه به قضاوت بنشینیم؟!

+ نوشته شده توسط عاشق ایران در پنجشنبه دوازدهم اسفند 1389 و ساعت 20:39 | 3دلنوشته

هنوز هم برایمان قابل حل نیست که چه رخ داد در جشنواره فجر امسال. اسم جشنواره "فجر" بود ولی تنها کسانی که اسمی هم از آن ها برده نشد فجرآفرینان بودند! از بدحجاب و سکولار و منافق تا مغرور و خودشیفته و خانم زاده! همه جایزه گرفتند و از برترین های فیلم های دینی هیچ خبری نبود. حتی جدایی نادر از سیمین هم جایزه گرفت و البته دختر فرهادی هم ...

چند فیلم دفاع مقدس داشتیم که همان ها هم چنان مطرود ماندند که عوامل از تعجب انشگت بر دهان ماندند! اکنون بهتر می شود فهمید که بی جهت نبود حسن عباسی تئوریسنی که در جمع هیئت داوران بیست و نهمین جشنواره فیلم فجر جای گرفته بود و حجمی از انتقادهای سینماگران درباره داوران به حضور او در این جمع بازمی‌گشت، در مراسم اختتامیه جشنواره فیلم فجر نیامد و روی سن نرفت تا شنیده شود او با آرای نهایی برگزیدگان جشنواره موافق نبوده و به نشانه اعتراض به مراسم اختتامیه نیامده است.

جایی که با مشایی و شمقدری بودن سهم بزرگی در تشویق حضار دارد. سالنی که از همه جای آن بوی "مکتب ایرانی" می آید! جایی که بغض در گلویمان ماند که تا این حد سینمای دینی ما مهجور و مظلوم است؟

روی صحبتم با بعضی هاست .. خدا قوت! اجرتان با فجر! چپاول بیت المال با خرس های زرین تان مبارک!  تا باشد به این فجرها برای شما و این زجرها برای ما!

+ نوشته شده توسط عاشق ایران در شنبه هفتم اسفند 1389 و ساعت 17:6 | 2دلنوشته

حتما از اتفاقات این روزهای تهران مطلع گشته اید. تنها چند لینک برای اطلاع بیشتر شما مخاطب انقلابی وبلاگ خبرهای داغ ...

تهدید محسن رضایی                      آخرین فرصت هاشمی                 مبارزه منافقین با سطل آشغال!

مراسم تشییع شهید ژاله به راهپیمایی عظیم علیه سران فتنه تبدیل شد

+ نوشته شده توسط عاشق ایران در سه شنبه بیست و ششم بهمن 1389 و ساعت 20:32 | 2دلنوشته

نقد فیلم آتشکار ـ تنها کافیست از مقابل بنر فیلم متعفن "آتشکار" در سطح شهر عبور کنید و با مشاهده عبارات "به زیر ۱۶سال توصیه نمی شود" و "یک راز مردانه" به محتوای سخیف و پوچ آن پی ببرید. فیلمی توقیفی که در استقبال از جواز اکران آن در مجلس، نمایندگان زن شرم نموده و جلسه را ترک می کنند! رییس فراکسیون روحانیون مجلس فریاد بر می آورد که : "ما بخوبی دریافتیم که هنر در کشور در حال ابتذال است." و البته خنده های مفرطانه ملت در سالن سینما که شاید حسابی محظوظ شده اند!

رواج بی حیایی و بی عفتی، به سخره گرفتن اصول عقاید مذهب نظیر معاد، صحنه های مکرر در رواج بی قیدی از جمله بلوز شلوار پوشیدن دختر جوان و سوار شدن خانوادگی بر روی موتور، استفاده ی متعدد از دیالوگ های رکیک و پوچ فقط محض خنده، وهن و زیر سوال بردن روحانیت و روحانیون با بهره گیری از متد فیلم مارمولک و ... و از همه بدتر و سنگین تر توهین و جسارت به امام راحل رحمة الله علیه و جعل فتوای بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران تنها بخشی از گندکاری های کارگردان این فیلم است!

فیلمی که جهت گیری ها و سکانس های محسن مخملباف را تداعی می کند و از هر وسیله سود می جوید تا بک گراند مبتذل و مستهجن خویش را از دست ندهد. برای شما به بهترین نحو تقابل سنت و مدرنیته به تصویر کشیده می شود و کارگردان به اجبار می خواهد به مخاطب بفهماند که هنگامی که به این معضل در زندگی اجتماعی تان برخوردید تفکر سنتی را حذف کرده و امروزی فکر کنید! امروزی فکر کردن بر تمام زندگی شما تسلط و برتری دارد. حتی شما باید در این راه از جان تان نیز بگذرید! البته که چاشنی طنز در این فیلم بخوبی تغذیه شده و شما در لابلای خنده هایتان ناخودآگاه حق را به سکانس های قبیح فیلم می دهید.

اما به کارگردان این فیلم متذکر می شوم که خنداندن مخاطب با ترویج الفاظ رکیک و زیر پا نهادن هنجارهای اخلاقی هنر نیست و خنده گذرای ناشی از آن نیز خنده نیست. جای غصه و تاسف است که ملت نیز با وجود نفهمیدن بیش از نیمی از مفاهیم و اصطلاحات بکاربرده شده در فیلم، به خندیدن شان ادامه می دهند تا مبادا از سوی دیگران که خود نیز در گیرودار هضم جملات سنگین آن مانده اند، متهم به نافهمی شوند!!

برای وزارت ارشاد و خانه سینما نیز روزهای خوبی را در آینده ی نزدیک آرزومندم آن هم با اکران فیلم هایی نظیر سفر سرخ و جدایی نادر از سیمین که هفته گذشته در بیست و نهمین جشنواره بین المللی فجر بر روی پرده رفتند! فیلم هایی که مع الاسف خرس ها را درو کردند!

+ نوشته شده توسط عاشق ایران در سه شنبه بیست و ششم بهمن 1389 و ساعت 20:12 | 2دلنوشته

امروز که نماز ظهر را به میمنت وجود حضرت علی ابن موسی الرضا علیه السلام در حرم شریفش خواندیم و از قسمت ورودی برادران واقع در صحن جمهوری اسلامی در حال خروج بودیم، در مقابل سیل جمعیت عاشق و عزادار و سیاه پوش حضرتش و دقیقا روبروی پنجره فولاد اتفاقی ناگوار، تعجب و تاسف زوار را برانگیخت.

خانمی مسن که از قسمت خواهران بیرون می آمد، با سرعت باد از کنار حقیر عبور کرد و در همین حین از پشت سرم صدایی را شنیدم که اعتراض گونه می گفت: "دیوانه است! مریضه!" زن تقریبا ۵۰ ساله با شنیدن این جمله ایستاد و با درهم کشیدن چهره و نگاه غضب آلود به دنبال گوینده ی جمله بود: "کی گفت من مریضم؟ کی گفت؟" و کم کم حرف هایش اوج گرفت و تون صدایش را بالا برد: " آره من مریضم .. من دیوانه ام .. من روانی ام ... من مریضم .." فریاد می زد. همانطوری که می چرخید حوار می کشید و ادامه می داد...

توجه اکثر زوار که به حرف هایش جلب شد، با حرکتی شنیع اقدام به برداشتن چادرش کرد و در حالیکه در بحبوحه ی مردان و جوانان قرار گرفته بود و جمعیتی کثیر از نامحرمان (آن هم در چنین ایامی که تقریبا بیشتر افراد دسته ها مردان هستند) دورش حلقه زده بودند، در محضر آقا امام هشتم علیه السلام و در مقابل دیدگان ملت، روسری اش را نیز به سمتی پرتاب کرد و باز هم رجز خواند. این درحالی بود که زن ها فقط تماشاگر بودند و به ندرت یک نفر از خواهران بجای فیصله ی ماجرا، تذکر می داد که آقایان نگاه نکنند!

هرچه به خانم ها می گفتیم که یک نفر جلو برود و این بازار گناه را جمع کند، همه می ترسیدند! بطوریکه یادم از جنایت میدان کاج افتاد. گاه یکی دو نفر به میان می رفتند و با دادها و فحاشی های زن مسن که دیگر بازارش داغ شده بود، به اطراف سوق داده می شدند. درحالیکه زنیکه در حال دست بردن به زیر لباس هایش بود تا شاید آن ها را نیز درآورد و به گوشه ای بیندازد چند تن از خواهران با هجوم به سمت وی تقریبا بساطش را جمع نمودند...

نکته ی جالب این که پس از رسیدن خدام و شرح واقعه، قیافه ی خانم مورد نظر، آشنا تشخیص داده شد و متاسفانه فهمیدیم که وی در اجرای این نمایش نامه، سابقه دار بوده است!!

این ها را نوشتم تا فقط برای این پرسش کهنه ولی بی جواب پاسخی پیدا کنم که این مدیران این بازارهای شهرت و هتک حرمت، چه از جان اماکن مقدس ما می خواهند و توجیه تاثیر این گونه حرکت ها از جانب دشمنان برای فریب خوردگان و مجریانش چیست؟

+ نوشته شده توسط عاشق ایران در پنجشنبه چهاردهم بهمن 1389 و ساعت 15:53 | 5دلنوشته

تصاویری از پشت صحنه فیلم سینمایی اخراجی ها ۳

اینجا

+ نوشته شده توسط عاشق ایران در سه شنبه دوازدهم بهمن 1389 و ساعت 14:30 | 5دلنوشته

انقلاب مردم جمهوری اسلامی ایران

با لطف امام عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف هم اکنون شاهد دگرگونی عظیمی در اوضاع مصر و پیشرفت فوق العاده ی فکری و رشد حقیقی آزادیخواهی دینی در این کشور هستیم. خدا را شاکریم چه چنین بینش و نهضتی جز از ذات مقدس و توانای باری تعالی برنیامده نمی آید و نخواهد آمد.

اما تصاویر این نهضت را که مرور می کردم شباهتی معنوی گونه میان انقلاب مردم مصر و انقلاب سی سال گذشته ی کشور خودمان یافتم. فریادها و آرمان خواهی های امام خمینی رحمة الله علیه امروز بعینه جهانی شده و روح رشد معنوی و آگاهی ملت ها از مرز ایران نیز گذشته است.

انقلاب مردم مصر

از صمیم جان برای این مردم مسلمان و اتحاد و ثبات قدم شان دعا می کنیم و امیدواریم این سخن امام راحل را نیز ار یاد نبرند که: "هراندازه ما را بکشید، ملت ما هوشیارتر خواهد شد."

+ نوشته شده توسط عاشق ایران در دوشنبه یازدهم بهمن 1389 و ساعت 19:22 | یک دلنوشتهدیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -